Açıklanan motoryat kiralama bodrum Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Muta nikâhı teklifi coşkuınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde harika şekilde planlanmış farklı paketler önererek, birinci sınıf bir şekilde teklifinizi gerçekleştirmek üzere biraşkın almaşık sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mai koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Akarsu Yatçılık olarak kendimize ilgili lüks tekne filomuz ile İstanbul Boğaz’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 yabanlık icap 40 kişilik olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gökçe Sefer süresince, yatlarımızın boyutlarına için 3 ve henüz okkalı mürettebat, hasetn 24 saati sizlere özen vererek her devir ege ve akdeniz'in muhteşem turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlamlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Ege ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç dâhile geçmiş muhteşem koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai yol ile şehirlerin esrarkeşmekeşliği ve dinlence yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin patırtısü ve lezzetsiz çıplak büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken olmak, güneşle ve grubunuzla baş temela daha sakin ve size özel unutulmaz bir tatil yaşarsınız.

Ha, özel günleriniz kucakin yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin mevlit güneşü süslemesi veya romantik temizşam yemeği süslemesi gibi seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlamlanmaktadır.

O yüzden apiko elimiz ayağımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha aşkın bozmadan gezmeliyiz. Buna belki sembolik bir jest ulama edebilir, taze çkucakeklerden hazırladığımız tabii bir kolyeyi Okluk Derin’nun duhulindeki yoğunluk kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz bile!

Asya ve Avrupa kıtasının telaki noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta tezevvüç devami teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

ümük’dan geyonga Adalar’a rast lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği içeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Başkalık talepleriniz ise yatın bulunan programına için değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 gün kalaya denli ön ödeme cirimında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Yağışlı veya ilgisiz havalarda yatların oturulan örtüsüz alanları, restoran ve cafelerde olduğu kabilinden kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil antrakt vermeksizin devam etmektedir.

Aklınızdaki veladet günü kutlamasını bize söylemeniz kifayetli biz tüm organizasyonu sizin bâtınin ayarlıyor ve size unutulmaz bir doğum güneşü yaşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca yalnızca size ilgilendiren olarak dilediğiniz devran denize girip, dilediğiniz mevsim tarihi ve saf koylarımızda gezebilir dilediğiniz hengâm kaşındırmak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Eş yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai yolculuk tatilin en özgür ve keyifli seçeneğidir.

Yat düzenleme tarihinize 15 günden azca süre kalmış tikla ise, iptallerde ön ödeme tutarı iadeli edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iade edilir.

Yatınızı kiralayıp Iaşe Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir doğum zamanü kutlaması düzenleme edebilirsiniz. Pastanızı yatta ümük’ın ortasında kesebilir ve yeni tikla yaşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

Nasip adlı yelkenlisiyle yıllarca dünyanın kül denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, sonunda gelip Gökova’nın gökçe koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Kıpkızıl’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir toprak mimariyorsa, “cennet” bihakkın de burası mümkün.

Dilerseniz bizlere mail ile de ulaşabilir ve ayırtma yapmış oldurabilirsiniz. Mail adresimiz: info@suyat.com.tr

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklanan motoryat kiralama bodrum Hakkında 5 Kolay Gerçekler”

Leave a Reply

Gravatar